| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø18x31.5mm |
| Capacitance | 68uF |
| Capacitor Type | Electroytic |
| ESR | - |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105º |
| Operating voltage | 450V |
| Pitch | 7.5mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | ±20% |
Electrolytic Capacitor; 68uF; 450V; Ø18x31.5mm
- Ref: ESA03650-0002
- Manufacturer: ELITE
- Ref. Manufacturer: PJ2W680MNN1832
Stock: 1
-
1.231€
- Ex Tax: 1.001€
