| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.197x0.433Inch; Ø5x11mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 2R1 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105ºC |
| Operating voltage | 25V |
| Pitch | 0,078Inch; 2mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 25V; Ø0.197x0.433Inch; Ø5x11mm; 2R1
- Ref: ESA02135-0070
Stock: 16
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
