| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.591x1.181Inch; Ø15x30mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 0R3 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | - |
| Operating voltage | 63V |
| Pitch | 1,338Inch; 34mm |
| Terminal type | Axial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 63V; Ø0.591x1.181Inch; Ø15x30mm; 0R3
- Ref: ESA02135-0080
Stock: 20
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
