| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.394x0.787Inch; Ø10x20mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 1R2 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105ºC |
| Operating voltage | 200V |
| Pitch | 0,196Inch; 5mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 200V; Ø0.394x0.787Inch; Ø10x20mm; 1R2
- Ref: ESA02135-0084
Stock: 32
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
