| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.315x0.472Inch; Ø8x12mm |
| Capacitance | 220uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 1R8 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105ºC |
| Operating voltage | 25V |
| Pitch | 0,157Inch; 4mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | ±20% |
Electrolytic Capacitor; 220uF; 25V; Ø0.315x0.472Inch; Ø8x12mm; 1R8
- Ref: ESA02135-0129
Stock: 9
-
0.369€
- Ex Tax: 0.300€
