| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.472x1.024Inch; Ø12x26mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 2R1 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105ºC |
| Operating voltage | 400V |
| Pitch | 0,157Inch; 4mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 400V; Ø0.472x1.024Inch; Ø12x26mm; 2R1
- Ref: ESA02135-0184
Stock: 33
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
