| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.472x0.63Inch; Ø12x16mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 1R9 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105ºC |
| Operating voltage | 450V |
| Pitch | 0,275Inch; 7mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 450V; Ø0.472x0.63Inch; Ø12x16mm; 1.9R
- Ref: ESA02135-0185
Stock: 20
-
0.197€
- Ex Tax: 0.160€

