| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.393x0.492Inch; Ø10 x 12.5mm |
| Capacitance | 680uF |
| Capacitor Type | Electroytic |
| ESR | - |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105º |
| Operating voltage | 6.3V |
| Pitch | 0,196inch; 5mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 680uF; 6.3V; Ø0.393x0.492Inch; Ø10 x 12.5mm
- Ref: ESA02458-0005
Stock: 10
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
