| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.259x0.453Inch; Ø6.5x11.5mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | - |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105ºC |
| Operating voltage | 50V |
| Pitch | 0,098Inch; 2,5mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 50V; Ø0.259x0.453Inch; Ø6.5x11.5mm
- Ref: ESA02754-0009
Stock: 1
-
0.259€
- Ex Tax: 0.211€
