| Capacitor | |
| Body dimensions | 1206Inch; 3216mm |
| Capacitance | 10nF |
| Capacitor Type | Ceramic |
| ESR | - |
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Operating voltage | 25V |
| Pitch | - |
| Terminal type | - |
| Tolerance | ±5% |
Ceramic Capacitor SMD; 10000pF; 10nF; 25V; 1206Inch; 3216mm
- Ref: ESA03208-0009
- Manufacturer: WALSIN
- Ref. Manufacturer: 1206N103J250CT
Stock: 10
-
0.272€
- Ex Tax: 0.221€

