| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.315x0.551Inch; Ø8x14mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 7R1 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105ºC |
| Operating voltage | 100V |
| Pitch | 0,157Inch; 4mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | ±20% |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 100V; Ø0.315x0.551Inch; Ø8x14mm; 7R1
- Ref: ESA02135-0083
Stock: 9
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
