| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.63x1.299Inch; Ø16x33mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 1R7 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105ºC |
| Operating voltage | 450V |
| Pitch | 0,314Inch; 8mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 450V; Ø0.63x1.299Inch; Ø16x33mm; 1.7R
- Ref: ESA02135-0088
Stock: 18
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
