| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø1.181x1.614Inch; Ø30x41mm |
| Capacitance | - |
| Capacitor Type | Electroytic |
| ESR | - |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105º |
| Operating voltage | 400V |
| Pitch | 0,393inch; 10mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 330uF; 400V; Ø1.181x1.614Inch; Ø30x41mm
- Ref: ESA02135-0148
Stock: 2
-
6.273€
- Ex Tax: 5.100€

