| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.512x0.984Inch; Ø13x25mm |
| Capacitance | 2200uF |
| Capacitor Type | Electroytic |
| ESR | 0R13 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105º |
| Operating voltage | 25V |
| Pitch | 0,196inch; 5mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 2200uF; 25V; Ø0.512x0.984Inch; Ø13x25mm; 0.13R
- Ref: ESA02135-0167
Stock:Out Of Stock
-
0.320€
- Ex Tax: 0.260€
