| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.394x0.787Inch; Ø10x20mm |
| Capacitance | 2200uF |
| Capacitor Type | Electroytic |
| ESR | 0R046 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105º |
| Operating voltage | 10V |
| Pitch | 0,196inch; 5mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 2200uF; 10V; Ø0.394x0.787Inch; Ø10x20mm; 0.046R
- Ref: ESA02135-0169
Stock: 14
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
