| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.512x1.024Inch; Ø13x26mm |
| Capacitance | 220uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 0R19 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 105ºC |
| Operating voltage | 100V |
| Pitch | 0,196Inch; 5mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 220uF; 100V; Ø0.512x1.024Inch; Ø13x26mm; 0R19
- Ref: ESA02135-0192
Stock: 40
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
