| Capacitor | |
| Body dimensions | 0.984x0.354x0.709Inch; 25x9x18mm |
| Capacitance | 33nF |
| Capacitor Type | Poliester |
| ESR | - |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | - |
| Operating voltage | 250V |
| Pitch | 0,905Inch; 23mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | ±20% |
Film Capacitor; Polyester; X2; 0u33F; 33nF; 250V; 0.984x0.354x0.709Inch; 25x9x18mm;
- Ref: ESA02142-0231
Stock: 2
-
0.448€
- Ex Tax: 0.364€


