| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.394x0.551Inch; Ø10x14mm |
| Capacitance | 1uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 34R |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | - |
| Operating voltage | 450V |
| Pitch | 0,157Inch; 4mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 1uF; 450V; Ø0.394x0.551Inch; Ø10x14mm; 34R
- Ref: ESA02135-0013
Stock: 23
-
0.253€
- Ex Tax: 0.205€
