| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.197x0.433Inch; Ø5x11mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 1R1 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | - |
| Operating voltage | 25V |
| Pitch | 0,078Inch; 2mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 25V; Ø0.197x0.433Inch; Ø5x11mm; 1R1
- Ref: ESA02135-0071
Stock: 9
-
0.088€
- Ex Tax: 0.072€
