| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.394x0.787Inch; Ø10x20mm |
| Capacitance | 22uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | 1R6 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | - |
| Operating voltage | 250V |
| Pitch | 0,236Inch; 6mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 22uF; 250V; Ø0.394x0.787Inch; Ø10x20mm; 1R6
- Ref: ESA02135-0085
Stock: 1
-
0.187€
- Ex Tax: 0.152€
