| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.512x0.748Inch; Ø13x19mm |
| Capacitance | 330uF |
| Capacitor Type | Electroytic |
| ESR | 0R18 |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 85º |
| Operating voltage | 25V |
| Pitch | 0,196inch; 5mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 330uF; 25V; Ø0.512x0.748Inch; Ø13x19mm; 0.18ohm
- Ref: ESA02135-0145
Stock: 14
-
0.123€
- Ex Tax: 0.100€
