| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.984x1.85Inch; Ø25x47mm |
| Capacitance | 680uF |
| Capacitor Type | Electroytic |
| ESR | - |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | 85º |
| Operating voltage | 80V |
| Pitch | 0,393inch; 10mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 680uF; 80V; Ø0.984x1.85Inch; Ø25x47mm
- Ref: ESA02135-0157
Stock: 18
-
1.956€
- Ex Tax: 1.590€

