| Capacitor | |
| Body dimensions | Ø0.866x0.827Inch; Ø22x21mm |
| Capacitance | 47uF |
| Capacitor Type | Electrolytic |
| ESR | - |
| Mounting | THT |
| Operating temperature | - |
| Operating voltage | 400V |
| Pitch | 0,433Innch; 11mm |
| Terminal type | Radial |
| Tolerance | - |
Electrolytic Capacitor; 47uF; 400V; Ø0.866x0.827Inch; Ø22x21mm
- Ref: ESA02135-0187
Stock: 9
-
1.366€
- Ex Tax: 1.111€

